Na této stránce jsme pro Vás připravili představení mostů klenoucích se v našem hlavním městě přes řeku Vltavu. Každý z těchto jedinečných objektů má svůj specifický příběh, pozoruhodnou historii a osobitou duši. Málokdo z nás si při každodenním shonu najde chvilku pro zastavení se na některém z těchto titánů současnosti a zamyšlení se nad těmi statisíci lidmi, kteří si často i po více než sto letech přenášeli po mostech své radosti, strasti či všední myšlenky.

Pojďte si tedy spolu s námi udělat krátkou exkurzi do historie i přítomnosti němých svědků posledních desetiletí, které se pro většinu z nás staly každodenními společníky na našich cestách. A jak jinak se seznámit s detaily a zajímavostmi pražských mostů, než představit si je z pohledu, který se nám nenaskýtá každý den.

Pokud vyplujete na některou z našich unikátních plaveb, uvidíte z palub našich lodí a parníků jednotlivé mosty z detailního pohledu, připomínajícího nám umění našich předků. Vězte, že se Vám bez ohledu na věk tyto zážitky vryjí na dlouho do paměti. Nám bude ctí, zprostředkovat Vám tento zážitek spolu s erudovaným a zábavným výkladem našich průvodců.

Kde nás najdete