V úterý 8. května se uskutečnila další z několika výjimečných plaveb do okouzlující oblasti Slapské přehrady, která bezezbytku nadchla každého z jejich účastníků. Komfortní prostředí oblíbeného parníku Vyšehrad spolu s nepřeberným množstvím úchvatných přírodních panoramat zaujalo pravidelné účastníky našich výletů i plavební nováčky.

Ideální slunečné počasí zvýšilo atraktivnost celé plavby, která zúčastněným nabídla rozmanité výhledy do bující jarní přírody.

 

Zřejmě nejzářivějším klenotem mezi jednotlivými zastávkami naší plavby bylo proplutí romantickou oblastí Svatojánských proudů, rozkládající se mezi Štěchovicemi a Slapy. Úchvaté pohledy z vyhlídky Máj uvidíte v galerii pod textem.

 

Na palubě jsme přivítali celé rodiny s dětmi, zamilované páry všech generací i seniory s vnoučaty, jejichž zářivé pohledy a spokojené úsměvy ve tvářích pro nás byly tou nejlepší pochvalou. Za celou posádku si Vás dovolujeme pozvat na další z těchto jedinečných plaveb, které přinášejí pohodu a originální zážitky, vrývající se na dlouhou dobu do paměti.

Kde nás najdete