Večeře na lodi je skvělou volbou pro romantický večer ve dvou, posezení s přáteli i rodinou, stejně jako pro obchodní setkání.

Čeká Vás úchvatná atmosféra, jakou zažijete jen uprostřed večerní Prahy a jejích památek ve večerním osvětlení. U nás najdete také stylové prostředí lodní paluby a naprosté soukromí uprostřed vodní hladiny.

Večeři si vyberete ze široké nabídky teplé a studené mezinárodní kuchyně, kterou podáváme formou rautu. Nezklame Vás ani pestrý výběr kvalitních nápojů, značkových vín a nealka. Samozřejmě nebude chybět ani něco sladkého na závěr

V naší nabídce si navíc můžete vybrat tuto plavbu i s garantovaným sezením u okna.

Večeře na lodi v Praze

Co je v ceně:

  • tříhodinová plavba Prahou
  • večeře na lodi formou rautu
  • welcome drink
  • živá hudba

Čeká na Vás:

  • bohaté menu podávané formou rautu
  • pestrý výběr nápojů (kromě welcome drinku nejsou nápoje zahrnuty v ceně)
  • proplutí zdymadlem
  • překrásné výhledy na večerní ozářené památky (Karlův most, Tančící dům, Pražský hrad, Národní divadlo a další)
  • Součástí plavby je dvojí proplutí Smíchovskou plavební komorou (2x20 min.). V případě zvýšeného provozu v komoře na Smíchově zůstávají lodě v dolní části řeky. Před vstupem na loď jste o trase v ten konkrétní den informováni.
  • široký výběr alko i nealko nápojů (nejsou zahrnuty v ceně plavby)

Zobrazit menu

Termíny a ceny pro plavební sezónu 2021 budou aktulizovány v průběhu ledna. Online prodej bude spuštěn od února 2021.
*S výjimkou 24. 12. a 31. 12.
Nejpozdější možný check-in je 10 minut před plavbou v kanceláři na nástupišti č. 5. Na loď je třeba dostavit se nejpozději 5 minut před odjezdem.
Loď vyplouvá z přístaviště u Čechova mostu a pluje po vyznačené trase za Vyšehrad, kde se obrací a pluje zpět. V případě zvýšeného provozu v komoře na Smíchově zůstávají lodě v dolní části řeky. Před vstupem na loď jste informováni o trase v ten konkrétní den.

Mapa plavby

mapa

Vyplutí

Loď vyplouvá z přístaviště u Čechova mostu, molo č. 5.

Sledovat video

Trasa

Vyplouváme z přístaviště u Čechova mostu a plujeme zprvu proti proudu pod letenskými svahy. Odtud uvidíte pražský Metronom a za chvíli i ozářený Pražský hrad. Podplujeme Mánesův a Karlův most a vplujeme do zdymadla na Smíchově.

Cestou si ještě prohlédnete Kampu a Sovovy mlýny a po proplutí zdymadlem zamíříme podél břehů Kampy do plavební komory Smíchov. Po proplutí komorou plujeme směrem k Vyšehradu a ještě kousek dál, kde se pak loď otočí a zahájí celou cestu zpět.

Poslední obrátka proběhne u ostrova Štvanice a zakotvíme opět u Čechova mostu.

Kde nás najdete