Pivo na náplavce

Pivo na náplavce, to je dvoudenní festival malých a mini pivovarů české provenience, který se koná na náplavce na Rašínově nábřeží mezi Palackého a Železničním mostem.

Na festivalu si přijdou na své všichni ti, kterým se zajídají unifikovaná, vjemově chudá piva, a naopak si rádi vychutnají originální piva a pivní speciály. Bude zde k ochutnání i limitovaná edice festivalového 13° světlého speciálu Vltavský plavec, celá řada pivních pochutin a plejáda českých točených limonád.

Pro návštěvníky festivalu je připravený pestrý doprovodný program. V rámci hudebního programu zde v vystoupí The Brownies, Garage, Laco Deczi & Celula New York a další. Z další nabídky uveďme například divadlo Aqualung, které na lodi Tajemství zahraje představení Až opadá listí a pro děti představení Kvak a Žbluňk jsou kamarádi. V rámci sobotního programu se bude konat i pivní bleší trh.

Ti, kteří budou mít čas a chuť mohou na náplavce zavítat také na farmářské tržiště, které bude výjimečně posunuto za Železniční most, nebo se vydat na malou procházku po náplavce mezi Palackého a Jiráskův most, kde kotví poslední dva historické kolesové parníky Vltava a VyšehradPlavby na nich jsou dodnes skutečným zážitkem. Na akci si zkrátka přijde na své každý a navíc všechny návštěvníky může hřát dobrý pocit, že podpořili malé lokální pivovary a české farmáře.

Více informací na www.pivonanaplavce.cz.

Poznámka: tuto akci nepořádá Pražská paroplavební společnost, ale občanské sdružení Archetyp.

Kde nás najdete