Plavby po Labi 2014

Pro letošní rok jsme zařadili také 5 nových plaveb po Labi, které Vás zavedou do překrásné přírody CHKO Labské pískovce, NP Českosaské Švýcarsko a zajímavých českých i německých měst.

Na naší vyhlídkové lodi Odra se můžete v průběhu roku vydat na různě dlouhé plavby od hodinové po celodenní, ze kterých můžete vybírat v následujícím přehledu:

Mezi celodenní plavby jsme zařadili výlet lodí do Drážďan, kde Vás čeká oběd i večeře spolu s degustací na palubě lodi. Během plavby i při prohlídce města Vám bude k dispozici náš průvodce. Dále si můžete vybrat celodenní výlet lodí do Bad Schandau, lázeňského německého města, nebo výlet lodí do Königsteinu, monumentální německé pevnosti, která dnes slouží jako muzeum.

Pokud se rozhodnete pro kratší plavby, pak se můžete vypravit po proudu Labe na výlet z Děčína do Hřenska. Hřensko je nejen malebné městečko, ale také skvělé východiště pro mnoho výletních cílů, například pro výlet k Pravčické bráně. Nebo si můžete zvolit plavbu proti proudu a vydat se s námi na výlet z Hřenska do Děčína a tam navštívit třeba Děčínský zámek nebo se vyšplhat po via ferratě na Pastýřskou stěnu.