První plavba z Rašínova nábřeží do zoo v Tróji se uskuteční již v sobotu 30.3, lodě poté poplují i v neděli a na Velikonoční pondělí. Do konce dubna budou vyplouvat lodě každý víkend v 9.00, 12.00 a 15.30 a počínaje 1. květnem v ty samé časy již každý den až do konce srpna. V září poté opět jen o víkendech.

Stejně jako loni jsme pro Vás připravili zvýhodněné spáteční a rodinné plavenky. Více si můžete přečíst zde.

 

Plavby do zoo od Nemocnice Na Františku

Od Nemocnice Na Františku vyplouvají lodě pravidelně každý víkend od 1. kvěna, od 1. července pak každý den v 9.00, 10.00 a 17.00.

U této plavby jsme pro Vás letos přichystali novinku, k Nemocnici Na Františku se nyní dostanete v ceně plavenky z přístaviště na Kampě. Více se dozvíte na stránce této plavby.

 

Hodinová plavba Prahou

Hodinové plavby z Rašínova nábřeží zahajují 6. dubna, lodě vyplouvají pravidelně každou celou hodinu od 10.00. Na trasu plavby a plavební řád se můžete podívat na této stránce.

 

Výlet lodí na Slapy

Pravidelná linka na Slapy pluje od 1. května každou sobotu, od července v sobotu i v neděli. Navíc od července pluje každou sobotu historický parník Vyšehrad. Pro více informací se podívejte na stránku věnovanou této plavbě.

 

Plavba parníkem na Mělník

Stejně jako vloni, i letos se popluje na Mělník hned dvakrát. Celodenní výlet po Vltavě až k soutoku pod zámkem se koná poprvé 28.7 a poté o měsíc později 25.8. Zde se můžete podívat na plavební řád.

 

Oběd na lodi

Pravidelné plavby po Vltavě, při kterých si můžete pochutnat na skvělém obědě, se konají pravidelně od 15.3. do 3.11. každý den, od 4.11. do 14.3. v pátek, sobotu a neděli. Plavba s obědem začíná a končí u Čechova mostu. Na detailní informace se můžete podívat zde.

 

Večeře na lodi

Pravidelné plavby s večeří se konají opět po celý rok denně od 19.00 do 22.00. Stejně jako plavba s obědem i ta s večeří začíná a končí u Čechova mostu. Na detaily a galerii se můžete podívat na stránku věnovanou této plavbě.

 

A la carte večeře na lodi Lužnice

Luxusní tříhodinová plavba s A la Carte večeří na nejmodernější lodi v Praze, Lužnici, vyplouvá pravidelně každý den od 15.3. do 3.11. od 20.00 z příštaviště u Čechova mostu. Více informací se dozvíte na této stránce.

Kde nás najdete