Vypluli jsme do zoo

Vypluli jsme do zoo

1. května 2020

Vláda v České republice pomalu rozvolňuje striktní opatření související s koronavirem, a tak i my můžeme opět vyplout do pražské zoo

Těší nás, že ani toto jaro nebudou chybět plavby do zoo, nicméně prioritou pro nás zůstává zdraví našich zákazníků, stejně jako našich zaměstnanců. Proto i na našich lodích budou zavedena hygienická opatření, aby plavba byla bezpečná a mohli jste si ji bez obav užít. 

Všechny, kteří s námi poplují, proto prosíme o pochopení a důsledné respektování mimořádných opatření na našich lodích.

Opatření jsou následující:

Preferujeme nákup vstupenek online přímo z našich stránek, a pokud už musíte kupovat přímo na místě v naší pokladně, pak prosíme o platby kartou. Kombinované vstupenky do zoo zatím nejsou k dispozici. Na palubu je vstup možný jen v roušce a pro zákazníky je k sezení otevřena pouze horní otevřená paluba, kde je potřeba dodržovat rozestupy 2 m. Z toho důvodu jsme snížili kapacitu plavby o jednu třetinu. Balené občerstvení prodáváme jen přes výdejní okénko. Na palubě je k dispozici dezinfekce a všechny prostory lodi jsou pravidelně dezinfikovány ozonem.

Další podrobnosti k hygienickým opatřením a plavbě samotné najdete na stránce plaveb do zoo.

Užijte si krásný jarní výlet nejen do zoo, ale můžete se vydat například i do Botanické zahrady v Troji nebo do krásné jarní Stromovky.