Žluté lázně

Multifunkční sportovní areál pro celou rodinu najdete v Praze ve Žlutých lázních. Je to přírodní  lokalita při pravém břehu Vltavy podél Podolského nábřeží před Veslařským ostrovem.

V roce Žluté lázně 2002 přestály povodně a po jejich rekonstrukci v roce 2005 dnes fungují jako moderní sportovně-relaxační centrum. Najdete zde restaurace a bary, sportoviště a hřiště pro děti. Děti zde mají k dispozici nejen velké hřiště, ale také bazének a brouzdaliště. V létě tu probíhají příměstské dětské tábory, programy pro děti, divadélka, dílničky a další.

Dospělí si zde mohou zahrát a zasportovat na hřištích pro fotbal v kleci, pétanque, beach volejbal, stolní tenis nebo nohejbal. Oblíbené jsou zde i venkovní šachy nebo si můžete vyzkoušet tzv. indoboard a slackline. V létě Vás možná zláká koupání ve Vltavě nebo alespoň projížďka po její hladině na loďce nebo šlapadle. Na přilehlé cyklostezce si můžete vyzkoušet in-line brusle nebo koloběžky. 
Ke Žlutým lázním Vás vezmeme na palubě našich lodí a parníků. Stačí s námi vyplout třeba na plavbu na Slapyplavbu s obědem nebo romantickou plavbu s večeří.

Kde nás najdete