Rezervujte si vánoční firemní večírek již teď

Rezervujte si vánoční firemní večírek na lodi již teď a máte možnost si stále ještě vybrat termín i loď, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Velká obliba těchto vánočních akcí uprostřed historické adventní Prahy způsobuje, že jsou ještě dávno před začátkem zimy vyprodané.

Pokud i Vy máte letos v plánu pozvat své zaměstnance či obchodní partnery na netradiční vánoční večírek na lodi a přichystat jim tak zážitek plný vánoční romantiky a pohody, pak si stačí vybrat motorovou loď nebo historický parník a kontaktovat nás pro termín a další podrobnosti.

Na akci pro Vás zajistíme nejen vánoční občerstvení včetně českého cukroví a svařeného vína, ale i veškerou slavnostní výzdobu a doprovodný program podle Vašeho přání. Pro inspiraci se můžete podívat do naší fotogalerie níže. Samozřejmě Váš večírek může být pojat i zcela jinak, netradičně.

Vánoční večírek na lodi v Praze

Vánoční večírek na lodi v Praze

Chcete-li zažít opravdu originální vánonoční firemní večírek, pak vězte že lodní paluba je tím ideálním místem! Loď vyzdobíme podle Vašich přání a budete-li si přát......

číst více