Skončila plavební sezóna 2019

Skončila plavební sezóna 2019

4. listopadu 2019

Letošní 154. plavební sezóna Pražské paroplavební společnosti byla ukončena. Všem, kteří se s námi vydali na plavbu po Vltavě děkujeme za přízeň a věříme, že se opět potkáme na jedné z našich lodí v sezóně 2020.

Aktualizované termíny plaveb na novou sezonu budou na našich stránkách během ledna 2020. Online prodej bude zahájen v únoru 2020 a prodejní místo Pražské paroplavby bude otevřeno přibližně v polovině března 2020, o všem vás budeme informovat zde na webu a na Facebooku Paroplavby.

Pokud si nechcete nechat ujít magické výhledy na zimní Prahu z paluby lodi, využijte nabídku plaveb z Dvořákova nábřeží, které vyplouvají pod značkou PRAGUE BOATS. Kromě klasické hodinové plavby se můžete nalodit například na Křišťálovou večeři na jedné ze super-moderních prosklených lodí nebo si vychutnat degustační menu Sladká Praha na lodi Lužnice. V předvánočním čase se už tradičně plují vánočně laděné adventní plavby a konec roku můžete oslavit na některé ze silvestrovských plaveb. Plavby realizujeme po celou zimu!