Rezervujte si parník Vltava na vánoční večírek

Rezervujte si parník Vltava na vánoční večírek

14. října 2019

Připravte pro své kolegy či zaměstnance nezapomenutelný večírek na historickém parníku Vltava! Přichází ideální čas pro rezervaci termínu na vánoční večírek na lodi.

Parník Vltava je jedním z posledních dvou kolesových parníků, který Paroplavba provozuje a díky kompletní rekonstrukci si uchovává nezaměnitelné historické kouzlo. Kapacita parníku pro raut je 110 osob a max. počet osob na parníku je 200.

Vánoční večírek na parníku či jiné lodi z naší flotily vám zajistíme od A do Z. Připravíme set-up na míru, naplánujeme trasu plavby, při které si vychutnáte výhled na Pražský hrad, Národní divadlo a Vyšehrad, zajistíme catering dle vašeho výběru a objednáme ověřený doprovodný program.

Firemní akce na lodi je zážitkem sama o sobě pro všechny zúčastněné. Oslavte i s vaší firmou Vánoce a konec roku plavbou centrem Prahy, nebo se vydejte na lodi třeba až na Slapy!

Kontaktujte naše eventové oddělení pro konkrétní kalkulaci: events@pragueboats.cz nebo si vytvořte vlastní plán večírku na lodi na firemkynalodi.cz.