Vánoční večírek na lodi

18. listopadu 2019

Nepromeškejte poslední volné termíny na firemní plavby po Vltavě. Ten nejlepší večírek v centru Prahy zažijete na lodích Paroplavby.

Letošní vánoční večírek oživte nezapomenutelnou plavbou na moderních lodích z naší flotily. Unikátní prostor a výhled na historické centrum Prahy dodá vaší firemní akci neopakovatelnou atmosféru.

Během plavby uvidíte pilíře Karlova mostu s jeho tajemnými detaily a pokocháte se dechberoucím výhledem na Pražský hrad z hladiny řeky. Přímo na levém břehu Vltavy uvidíte Strakovu akademii – sídlo vlády ČR, klasicistní budovu Občanské plovárny a nad hlavami dominantu Letenské pláně – Pražský metronom. Na pravém břehu můžete obdivovat koncertní budovu Rudolfinum a architekturu Starého města. Poznáte také, jak fungují zdymadla ve Smíchovské komoře a uvidíte, odkud skákal bájný Šemík v pověsti o Vyšehradu.

Večírek na lodi vám poskytne vše na jednom místě. Od prvotřídního cateringu přes originální interiér až po zábavu během plavby. Samozřejmostí jsou jedinečné výhledy na Prahu z hladiny řeky Vltavy. Firemní party můžete uspořádat na jedné z našich supermoderních lodích s prosklenou střechou jakou jsou Agnes de Bohemia, Bohemia Rhapsody a Grand Bohemia, tradičních motorových lodí jako např. Labe nebo unikátním historickém parníku Vltava. Naše lodě jsou klimatizovány a vyhřívány, firemní akce na lodi je proto skvělou volbou i přes zimu a za jakéhokoliv počasí. Večírek na lodi vám připravíme zcela na míru, nebo můžete své požadavky zadat do online kalkulace.

Kde nás najdete