Oživte svůj firemní večírek plavbou na historickém parníku Vltava

19. srpna 2019

Prázdniny jsou sice v plném proudu, ale už nyní nastal čas na plánování vašeho vánočního večírku pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Pokud chcete večírek bez starostí, rezervujte si plavbu na lodi a my se postaráme o vše za vás.

Na našich lodích nabízíme na výběr z několika rautových a nápojových balíčků podle vašich chutí a rozpočtu, zajistíme doprovodný program od živé hudby přes fotokoutek až po světelnou show a dle vašeho přání loď vyzdobíme květinami či v duchu tematického večírku – např. pirátské nebo námořnické party.

Na firemní večírky nabízí Paroplavba jedinečný zážitek v podobě plavby na historickém parníku Vltava, který je jedním z posledních kolesových parníků v Praze. Na parníku Vltava se můžete vydat na večerní dvou až tří hodinovou plavbu centrem Prahy a pokochat se pohledem na Národní divadlo, Tančící dům, Hradčany a Vyšehrad, podplout Jiráskův i Karlův most a obeplout Střelecký ostrov. Nebo si rezervujte parník Vltava na celodenní plavbu na Slapy a poznejte krásu podzimu v údolí řeky Vltavy.

Celková kapacita parníku Vltava je 200 osob, v případě set-up s rautovými stoly 110 osob. V případě potřeby lodi s vyšší kapacitou můžeme nabídnout moderní prosklenou loď Grand Bohemia nebo loď Cecilie s třemi palubami (z toho dvě vnitřní) pro maximálně 400 hostů.

Kde nás najdete