Zažijte odlišný pohled na pražské památky během Hodinové plavby z Rašínova nábřeží

Zažijte odlišný pohled na pražské památky během Hodinové plavby z Rašínova nábřeží

29. srpna 2019

Vychutnejte si pohled na Tančící dům a Národní divadlo z jiné perspektivy, zatímco si vaše nohy odpočinou během Hodinové plavby po Vltavě. O nejznámějších pražských památkách se dozvíte mnohé zajímavosti díky audio komentáři.

Hodinová plavba po Vltavě je tím nejlepším způsobem, jak poznat celé historické centrum Prahy v krátkém časovém úseku. Plavby vypravované z Rašínova nábřeží mají opravdu unikátní trasu, během které uvidíte Tančící dům, Mánes a Národní divadlo z bezprostřední blízkosti. Loď míří nejprve po proudu Vltavy do plavební komory u Šítkovské vodárenské věže u ostrova Žofín, pak zleva obepluje Střelecký ostrov, odkud uvidíte na Karlův most a Pražský hrad, a vrátí se zpět plavební komorou. Poté se vydá proti proudu k bájnému Vyšehradu, kde se zpravidla otáčí na cestu zpět na Rašínovo nábřeží.

Na palubě je možné si zakoupit nápoje a drobné občerstvení.

Kromě Hodinové plavby se můžete z Rašínova nábřeží vypravit na výlet lodí do ZOO, který až do konce prázdnin vyplouvá denně v 9:00, 12:00 a 15:30 nebo o víkendu na celodenní výlet na Slapy.